Myydään osakkeita

LISTA UUSITAAN AINA VUODEN ALUSSA, JOTTA SE PYSYY AJANTASAISENA.

Markkinapaikka, myydään osakkeita:

Tiesithän, että Oy Sea Golf Ab:n osakkaana ja nimetyn pelioikeuden haltijana olet oikeutettu hankkimaan SGKY:n Kultakortin, joka mahdollistaa pelaamisen 20 eri kentällä (2020 165e).

Yhtiökokous päättää vuosittain sekä hoitovastike että pelikausimaksusta. Osakkaalla on mahdollisuus jättää osake käytön puuttuessa ”lepäämään”, jolloin maksetaan vain pakollinen hoitovastike 340e/ 2020. Pelimaksu on kaudella 2020 340e, jolloin pelaavan osakkeen kokonaismaksuksi muodostuu 680e/ pelioikeus.


Myydään E-sarjan osake tarjousten mukaan.
Yhteystiedot: Pasi Nikoskinen, pnikoskinen(a)gmail.com

Myydään E-sarjan osake tarjousten mukaan.
Yhteystiedot: Paula Helminen, 040 555 1621, paula.helminen(a)edu.loviisa.fi

Myydään E-sarjan osake tarjousten mukaan.
Yhteystiedot: Bengt Sjöblom, basjoblom(a)gmail.com

Myydään E-sarjan osake tarjousten mukaan.
Yhteystiedot: Kimmo Kankkunen, kimmokankkunen@live.fi, 0503695612.

Myydään E-sarjan osake tarjousten mukaan.
Yhteystiedot: Lari Lepistö, lari.lepisto(a)me.com, 040 175 0400

Myydään E-sarjan osake tarjousten mukaan.
Yhteystiedot: Jukka Talka, jukka.talka(a)saunalahti.fi, 050 548 2258

Myydään E-sarjan osake tarjousten mukaan.
Yhteystiedot: Kari Kupari, kari.kupari50(a)gmail.com, 0505482188

Myydään E-sarjan osake tarjousten mukaan.
Yhteystiedot: Veikko Laine, veikko.laine(a)kolumbus.fi, 046 557 8451

Myydään E-sarjan osake tarjousten mukaan.
Yhteystiedot: Heikki Heinonen, heikki.heinonen(a)outotec.com, 040 576 2687

Myydään E-sarjan osake tarjousten mukaan.
Yhteystiedot: Heidi Koskinen, heidi.koskinen(a)ilmarinen.fi, 050 337 6851

Myydään E-sarjan osake tarjousten mukaan.
Yhteystiedot: Eero Kekki, epo.kekki(a)gmail.com, 0400 102 595

Myydään E-sarjan osake tarjousten mukaan.
Yhteystiedot: Teijo Koskimies, teijo.koskimies(a)gmail.com, 044 237 5722

Lue kaikki uutiset kategoriassa Markkinapaikka